CzasDzieci.pl Reklama w CzasDzieci.pl

Oferta dla firm lokalnych

 

 

Jeżeli:

  • działasz na rynku lokalnym jednego z 10 miast obsługiwanych przez nas redakcyjnie (Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot),
  • Twoim celem jest dotarcie z ofertą do rodziców posiadających dzieci do 12 r ż, mieszkających w jednym z tych miast,
  • Twój budżet reklamowy nie jest duży ale chciałbyś dowiedzieć się co możesz dzięki niemu zyskać,
  • chcesz, by ktoś pomógł ci doprecyzować cele reklamowe i dobrać rozwiązania sprawdzone przez firmy podobne do Twojej,
  • chcesz móc w dowolnym momencie działań reklamowych zweryfikować ich skuteczność z pomocą eksperta branży reklamowej, przedstawić mu swoje wątpliwości, skorygować działania,
  • stawiasz właśnie pierwsze kroki w Internecie i potrzebujesz przede wszystkim rzetelnych informacji,
  • szukasz godnych zaufania specjalistów, dzięki którym szybko zapoznasz się z tym co najistotniejsze w reklamie internetowej, by resztę czasu i energii poświęcić na rozwój swojej firmy


… trafiłeś pod właściwy adres. CzasDzieci.pl jest miejscem dla ciebie. Miło nam będzie pokazać to w praktyce. 

Od blisko sześciu lat obserwujemy rozwój rynku firm związanych z usługami skierowanymi do dzieci i rodziców w największych polskich miastach. Analizujemy analogiczne problemy, propagujemy dobre praktyki, przenosimy i rekomendujemy sprawdzone pomysły.


Poniżej przedstawiamy Ci podstawowe narzędzia jakimi realizujemy promocję lokalną.
Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 24h a Twoje pytania merytoryczne uwzględnimy w prezentowanych treściach tej strony. 

 

1 propozycja – Katalog usług dziecięcych

 

Proponujemy Twojej firmie zamieszczenie prezentacji w katalogu CzasDzieci.pl
Możesz zamieścić tu opis swojej działalności, logo, link do strony www a także dodatkowe galerie zdjęć i oczywiście pełne dane kontaktowe.
Każdą firmę podpinamy do systemu map, dzięki czemu rodzic może znaleźć ją na mapie nie tylko komputera ale też urządzeń mobilnych, określić trasę, lub zaplanować wycieczkę, zapisując Państwa firmę jako punkt wycieczki w specjalnym notatniku elektronicznym.

 

Dlaczego to dobra propozycja?
Rodzice szukający na naszym portalu rozmaitych informacji z zakresu wychowania i rozwoju dziecka mają nasz katalog usługowy cały czas w zasięgu ręki, a dokładniej wzroku. Zaufanie jakim darzą portal przekłada się na zainteresowanie firmami rekomendowanymi przez nas i zamieszczonymi w katalogu. Tych rodziców jest przeszło 600 000 miesięcznie. Sprawdź jaka część z nich to Twoi klienci.


2 propozycja – Mailing reklamowy

 

Zdarzają się takie momenty w życiu firmy, że liczy się szybkość dotarcia do dużej liczby klientów w krótkim czasie. Zapisy na zajęcia? Drzwi otwarte, promocja? Nowa oferta? A może  impreza z okazji Dnia Dziecka, lub konkurs?

Nic prostszego. Nasza baza subskrybentów liczy aktualnie 40 000 rodziców.
Ilu z nich chciałbyś powiedzieć coś ważnego?

CzasDzieci.pl to tez wsparcie techniczne – jeżeli chcesz przygotujemy dla ciebie projekt mailingu i oprogramujemy go. Kilka dni po wysyłce otrzymasz także raport analityczny.


3 propozycja – Artykuł sponsorowany 

 

Masz pomysł na treść redakcyjną, która może zainteresować rodziców czytających portal? Przygotuj artykuł. Zaprezentuj usługę lub produkt z uwzględnieniem informacji na jakie potrzeby rodziców i dzieci one odpowiadają, co je wyróżnia spośród wielu innych.
Jeżeli posiadasz wiedzę branżową lub specjalistyczną, przekaż rodzicom informacje, które naprawdę będą im pomocne. W ten sposób zbudujesz pozycję godnego zaufania eksperta a może też doświadczonego praktyka.  Zaufanie rodziców do Twojej marki to Twój sukces.

Artykuł może dotyczyć także m. in: zapisów, promocji, nowej oferty, konkursów i wielu innych.

Nie każdy ma lekkie pióro? Nasi redaktorzy mogą przygotować artykuł na bazie materiałów od Ciebie i z uwzględnieniem Twoich wskazówek.


4 propozycja – Reklama graficzna

 

Ta budzi wiele emocji, bo przybierając niezwykle wymyślne formy i kształty przyciąga uwagę czytelnika a jeżeli jej treść jest dopasowana do zainteresowań rodzica nie tylko nie denerwuje go ale wręcz stanowi dodatkowe źródło informacji.

Jaka reklama graficzna jest skuteczna? Na pewno dopasowana do celów klienta. Jak się okazuje nie musi być ani bardzo wielka ani bardzo droga. Warto porozmawiać z naszym specjalistą, który właściwie od razu jest w stanie ocenić skuteczność danej formy w zestawieniu z założonymi celami podjętych działań. 

Nie masz grafika? I tym razem pomożemy. Pamiętaj, że  możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne – jeżeli chcesz przygotujemy dla ciebie projekt reklamy graficznej i oprogramujemy go. Kilka dni po zakończonej emisji otrzymasz także raport analityczny.

Pamiętaj jednak, że także w czasie trwania emisji jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji.


5 propozycja – Konkurs sponsorowany

 

Konkurs jest doskonałą okazja, by zapoznać rodziców przebywających na portalu z oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami. Konkursy organizowane przez CzasDzieci.pl cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od blisko 6 lat. To jeden z popularniejszych działów portalu.

 

Jak to wygląda?

Nasi redaktorzy przygotowują propozycję zadania konkursowego dla czytelników i konsultują je z Wami. Zadanie dotyczy reklamowanych usług lub produktów.  Przygotowywana jest podstrona konkursowa wraz z prezentacją nagród przeznaczonych przed Waszą firmę, na której możemy zamieścić również przekierowanie do strony partnera konkursu oraz jego materiały multimedialne. 

Pełną logistyką konkursu zajmuje się portal, jesteśmy cały czas do dyspozycji użytkowników, odpowiadamy na ich pytania, odbieramy prace, rozsyłamy nagrody.

Konkursy zawsze są u nas promowane w newsleterze, czyli min 1 x w tygodniu 40 000 rodziców otrzymuje informacje o konkursie wraz ze zdjęciem nagród.
To zwykle wystarcza, by nasze skrzynki konkursowe były pełne ale jeżeli tylko chcecie możemy przeprowadzić dodatkowe działania autopromocyjne, co zagwarantuje jeszcze większą skuteczność.

Wszystkie organizowane przez nas konkursy mają rozwojowe zadania, które jednocześnie są doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Zalecamy, by były przede wszystkim dobrą zabawą, wyzwalającą pozytywne emocje.

W takim kontekście promowanie Waszej marki wpływa doskonale na jej wizerunek a emocje towarzyszące konkursowi powodują doskonałe jej zapamiętywanie.


Czy to wszystko? Na pewno nie. To formy najczęściej wybierane przez naszych klientów i partnerów.
Skontaktuj się z naszym działem handlowym, napisz nam, które propozycje zainteresowały Cię najbardziej lub zapytaj, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 

Kontakt dla klientów lokalnych
e-mail: reklama.lokalna@czasdzieci.pl

tel: (12) 421-29-41 lub  tel. mob: 605 548 155
 

 

© CzasDzieci.pl