CzasDzieci.pl Reklama w CzasDzieci.pl

Gwiazdkowe promocje dla reklamodawców

Idą święta - CzasDzieci.pl rozdaje prezenty!


Święta już tuż tuż i wszyscy, a zwłaszcza najmłodsi, czekają z niecierpliwością na pierwszy śnieg i lepienie bałwana, a także prezenty, bo nie byłoby prawdziwych Świąt, gdyby pod choinką nie znalazł się ani jeden pięknie zapakowany prezent.


Nasze ekipa powoli tworzy listy, na których umieszcza wymarzone prezenty. A czy Wy napisaliście już kartkę z listą prezentów, które chcielibyście otrzymać?


Dla każdego klienta przygotowaliśmy specjalne świąteczne rabaty. Zapytajcie naszych handlowców!


Klienci lokalni
Jeśli jesteś już naszym klientem otrzymasz:

A wszystko to z 30% rabatem!

Uwaga! Wybrane reklamy prezentowe do wykorzystania w okresie listopad 2013 – luty 2014.

 

Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy to możesz skorzystać ze specjalnej oferty świątecznej:

  • przy zakupie abonamentu za 270 zł netto przez pierwsze 3 m-ce możliwość zamieszczania 4 wydarzeń w miesiącu, zamiast jednego;
  • przy zakupie abonamentu za 420 zł netto gratis Artykuł Sponsorowany Lokalny oraz reklama graficzna - Mini Banner (do wykorzystania w miesiącach listopad 2013 – luty 2014);
  • przy zakupie abonamentu za 520 zł netto gratis Artykuł Sponsorowany Lokalny oraz reklama graficzna - Banner (do wykorzystania w miesiącach listopad 2013 – luty 2014).

 

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to w prezencie świątecznym otrzymasz możliwość zamieszczenia dwóch propozycji prezentów w artykule Pomysł na prezent.


Jeśli jesteś klientem z branży turystycznej to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł ofertowy w zakładce Wycieczki -> Zima 2013/2014 w cenie 250 zł netto.


O szczegóły zapytaj nasz dział handlowy:

 

Agnieszka Kowalska 605 540 347

Wioleta Pustułka 605 540 617


 

© CzasDzieci.pl