CzasDzieci.pl Reklama w CzasDzieci.pl

Referencje - firmy ogólnopolskie

BestFilm CO:

Z portalem CzasDzieci.pl reprezentowanym przez p. Agnieszkę Karp-Szymańską współpracowaliśmy kilkakrotnie przy promocji filmów DVD z animowanej serii dla dzieci pt.: “Mikołajek”. Dzięki wsparciu promocyjnemu i reklamowemu portalu nasz produkt stał się rozpoznawalny i lubiany wśród rodziców i małych widzów. CzasDzieci.pl to idealne miejsce, żeby w sposób zróżnicowany, przyjazny i atrakcyjny w odbiorze dotrzeć z informacją o nowym produkcie dla dzieci do potencjalnych klientów.

 

Polecamy CzasDzieci.pl jako profesjonalną firmę z dużym doświadczeniem, zapewniającą bezstresową i kreatywną współpracę. Wielkim atutem firmy jest elastyczne podejście do klienta i kompleksowa pomoc przy tworzeniu kampanii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za sugestie i niestandardowe pomysły, dzięki którym  nasze kampanie realizowane na portalu CzasDzieci.pl cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników i przełożyły na efekty sprzedażowe.

 

Liczymy na dalszą współpracę i życzymy wielu sukcesów.

Monika Szaniawska

 

Egmont Polska  Sp. z o.o- List referencyjny:

Egmont Polska Sp. z o.o. potwierdza, iż od 2008 roku współpracuje z portalem "CzasDzieci.pl".

 
W ramach aktualnej współpracy prowadzimy działania mające na celu szerzenie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie wspólnego spędzania czasu przy grach planszowych.
 
Jako wieloletni Partner portalu "CzasDzieci.pl" udzielamy portalowi referencji jako podmiotowi, który wszystkie dotychczasowe ustalenia wykonuje rzetelnie, profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z naszymi potrzebami.
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i możemy polecić wszystkim portal "CzasDzieci.pl" jako Partnera godnego zaufania.
Beata Sawoń
 
Trefl S.A.:
Wyrażamy szczególne zadowolenie oraz pełne uznanie dla pracy portalu czasdzieci.pl
Współpraca, która nawiązaliśmy 3 lata temu przy okazji kampanii reklamowych naszej firmy okazała się bardzo owocna i satysfakcjonująca.
Czasdzieci.pl świadczy usługi wysokiej jakości terminowo, odpowiedzialnie i rzetelnie.
Osoba reprezentująca portal powierzone jej zadania wykonywała kreatywnie, a jednocześnie skrupulatnie i dokładnie.
Wysoko oceniamy sposób komunikacji, dostępność, elastyczność oraz kompetencję pracowników portalu. 
Czasdzieci.pl  jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem.

Starszy Specjalista ds. Marketingu
Aleksandra Krzymińska
 

 

© CzasDzieci.pl