CzasDzieci.pl Reklama w CzasDzieci.pl

EkoRodzice.pl

EkoRodzice.pl to portal tworzony z pasją i wiarą, że to co robimy każdego dnia wpłynie na to jak będzie wyglądał świat naszych dzieci. Redakcja portalu chce inspirować nie tylko rodziców, ale i najmłodszych pierwszym oferując rzetelne źródło eksperckiej wiedzy, a drugim pomysły na ekozabawy.

 

Kto czyta EkoRodziców?

Ekorodzice przekonali do siebie dotychczas przeszło 60 000 rodziców, którzy generują 150 000 odsłon.To świadomi ekologicznie mieszkańcy największych miast, zainteresowani edukacją ekologiczną swoich dzieci. To osoby aktywnie uczestniczące w promocji wartościowych idei i produktów, dzielą się doświadczeniami pisząc na forum, tworząc własne blogi i fotogalerie. 

 

Zobacz rekomendowane produkty reklamowe »

 

 

 

Rekomendowane produkty reklamowe

 

Reklamy graficzne z linkiem zewnętrznym w 3 podstawowych rozmiarach:
750x100 (Leaderboard/Super Banner) pod menu
300x250 (Medium Rectangle) w prawej kolumnie
300x100 (Mini Rectangle) w prawej kolumnie

 

Reklamy graficzne - zobacz »

 

 

 

 

 

Tapeta / watermark - klikalna

Reklama graficzna w formie tła strony. Użytkownik przeglądający serwis opatrzony tapetą ma stały, nieprzerwany kontakt z reklamą, co daje reklamodawcy skuteczne narzędzie przy budowaniu wizerunku i świadomości marki. Atutem jest także długotrwałe działanie reklamy, którą internauta widzi w tle strony w trakcie całej wizyty na stronach serwisu.
Uwaga: u nas tapeta jest formą klikalną. 

 

Tapeta - zobacz »

 

 

Konkurs  –  Wspólnie z Partnerem organizujemy konkurs dla  użytkowników serwisu Ekorodzice.pl

 

Konkurs - zobacz »

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł rekomendacyjny w dziale „Polecane miejsca” publikowany również na stronie głównej portalu w dziale „Rekomendacje”  –  To  tekst promocyjny  przygotowany przez Partnera  poświęcony  danej marce lub konkretnemu produktowi.  Artykuł promowany jest przez min. 2 tygodnie na stronie głównej serwisu w boxie Eko Jeż poleca.

 

Artykuł rekomendacyjny - zobacz »

© CzasDzieci.pl